ANASAYFA DEFİNE RESİMLERİ BASINDAN DEFİNECİLİK HUKUKİ ANTİKA PARALAR İLETİŞİM

 

CiN NEDiR ?

Cinler hacmi ve kütlesi olmayan, bu alemde bir baska boyutta bulunan (yasayan) varliklardir. Halk dilinde Cin erkek Peri de kadin olarak düsünülür. Gerçekte de durum farkli degildir. Cinler de erkekli disili bir yasam sürerler; dogarlar, yasarlar, ürerler ve ölürler. Inançlari ve idealleri vardir. “CIN” adi geçtigi zaman, genelde hepimizin içine düstügü büyük bir yanilgi vardir!.. Hemen aklimiza, kisa boylu, ayaklari ters, kulaklari uzunca, gözbebekleri dikine, seri hareket edebilen, her kilikta görünebilen varliklar gelir… Ya da beyninde belirli bozukluklari olan kisilerin görmüs oldugu halusünasyonlar. Kuran-i Kerim'de bildirildigi gibi cinler dumansiz atesten yaratilmistir. Diger bir deyisle bir enerji birikimidir. Yani söyle tanimlayabiliriz. Cinler hacmi ve kütlesi olmayan, bu alemde bir baska boyutta bulunan (yasayan) varliklardir.
‘BEN O CINLERI DE INSANLARI DA ANCAK BANA KULLUK ETSINLER DIYE YARATTIM.'

KORUNMA

Cinlerden korunmak için; Islam alimleri ve konunun uzmanlari özellikle, bazi ayetlerin insanin üzerinde tasinmasinda yarar bulduklarini belirtmislerdir. Bu bir muska olabilir yada vefk seklinde tanzim edilmis olan bir maskot olabilir, veya bir tilsim olabilir, bir gümüs üzerine naksedilmis olabilir, ama mutlaka kisiler üzerlerinde tasimalidir. Ancak bedenine cin girmis olan kisiye bu muska yada tilsimlar bir fayda vermez; zira önce bu cin yada perilerin bedenden çikarilmasi gerekmektedir. Buda ancak konunun uzmani cinci hocalar tarafindan yapilabilir. Piyasada bulunan sahte medyumlar, cinciler, hasta insanin bedeninden cinin ancak bedene aci vererek, yani kisiyi döverek cini çikaracagini savunan cahillere kapilmamak gerekiyor. Hiç bir sekilde kisiye aci vererek bedenden cin çikarilamaz

Nasıl oluyor da cinler ve insanlar birbirlerini görmüyorlar ?

İnsan Allahû Tealâ'nın katındaki topraktan yaratılarak yeryüzüne indirildi. Cinler ise enerjiden yaratıldılar. Ve cinler de insanlarla birlikte yeryüzüne indirildiler. İnsanlar da cinler de aynı koordinatları paylaşıyorlar. Ama boyutlar, yapılar farklı olduğu için, ne onlar bizi, ne biz onları göremiyoruz. Eğer bir insanın hücresindeki en küçük yapıtaşı olan atoma bakarsak (-) elektrik yüklü olduğunu, bir cinin atom yapısının ise (+) elektrik yüklü olduğunu görürüz. Yani yapılarımız birbirine zıt olarak yaratılmış.

7/A'RAF-27: Yâ benî âdeme lâ yeftinennekumuş şeytânu kemâ ahrece ebeveykum minel cenneti yenziu anhumâ libâsehumâ li yuriyehumâ sev'âtihimâ innehu yerâkum huve ve kabîluhu min haysu lâ terevnehum innâ cealneş şeyâtîne evliyâe lillezîne lâ yu'minûn(yu'minûne).
Ey Âdemoğulları! Şeytan, sizin ebeveyninizi (anne ve babanızı), onların ayıp yerlerinin görünmesi için elbiselerini soyarak, cennetten çıkardığı gibi sakın sizleri de fitneye düşürmesin. Muhakkak ki; o ve onun kabilesi (topluluğu), sizin onları göremeyeceğiniz yerden sizi görürler. Muhakkak ki; Biz şeytanları mü'min olmayanlara dost kıldık.


Allahû Tealâ diyor ki; Allah her iki doğunun da her iki batının da sahibidir. Bize göre doğu olan cinlerin âleminden bakıldığında batı, bize göre batı olan da cinlere göre doğu olmaktadır.

 


hazine avcısılarına cinler hakkında bilgi, üç harfliler hakkında bilgiler-cin-cin nedir-cin var mıdır